V petek, 21. 12. 2018, smo na šoli zaključili zbiralno akcijo hrane za celjske brezdomce. Akcija je bila zelo uspešna, saj smo z vašimi prispevki napolnili kar 10 velikih škatel s hrano in tako razveselili ter nahranili kar nekaj lačnih ust. Zahvaljujemo se vsem, ki ste po svojih močeh pomagali in spodbujali otroke k odgovornemu ravnanju do drugih.

Zbiralna akcija 2

Tudi vodstvo zavoda Socio se nam iskreno zahvaljuje z mislimi:

»V imenu zaposlenih in uporabnic ter uporabnikov našega Zavetišča se vsem skupaj zahvaljujemo za donacijo hrane. Poklanjamo vam misel: »Vsakdo potrebuje druge ljudi, ki mu bodo pomagali uresničiti sanje. Vsi potrebujemo drug drugega.« (Jim Rohn)

Vsem učencem in celotnemu kolektivu želimo prijetno počutje v šoli in veliko uspeha v šolskem letu 2019.«

Vodja projekta: Klavdija Krbavac Kenda

Zbiralna akcija 1

Zbiralna akcija 3

Zbiralna akcija 4Zbiralna akcija 5