mepi

Spoštovani udeleženci programa MEPI in starši!

V sredo, 05. 12. 2018, odhajamo MEPI udeleženci na kondicijski pohod na Celjsko kočo, 652m (4 ure hoje). Dobimo se ob 14.00 pred šolo, pred Gasilski dom v Zagradu se vrnemo cca. ob 18.00. Preizkusili se bomo v poznavanju zemljevida in kompasa, ter pridobili na kondiciji. Prijavnico udeleženci vrnejo do srede pred odhodom. Pohod bo v vsakem vremenu, saj MEPI-jevec ne pozna slabega vremena, pozna samo slabo opremo.  

S seboj potrebujete vsak svoj nahrbtnik, ki si ga pripravite SAMI. V njem naj bodo nujne stvari za takšen pohod.

NAMIG:

       -  primerna planinska obutev in oblačila (pelerina, rezervna majica, kapa, rokavice),

  • - majhno prvo pomoč ali nekaj obližev,
  • - malico in vodo,
  • - čelna svetilka,
  • - jabolko, sladki priboljšek,
  • - dobro voljo in nasmeh,
  • - kakšen euro za vsak slučaj.
 
MEPI-jevski pozdrav in varen korak!                                                                

Mentorji: Metka Irgolič, Barbara Petan, Cveto Prevodnik