Otroci naj oblečejo majico planinskega tabora PD Grmada Celje (če jo imajo), da bomo bolje prepoznavni. Prihod nazaj na AP Polule je predviden ob 17.30. Prijavnico učenci vrnejo Mateji Štor, učiteljici 1. a razreda ali meni do četrtka, 29. 11. 2018. Strošek pohoda je 10 eur (8 eurza prehrano na pohodu in 2 eur avtobusni prevoz), ki ga plačate preko položnice ob malici.  Pohod bo v vsakem vremenu.

S seboj naj imajo:

       -      primerno planinsko obutev in oblačila (pelerino, rezervno majico, kapo, rokavice),

  • - dnevnik mladega planinca in osnovne barvice,
  • - majhno prvo pomoč ali nekaj obližev,
  • - HRANE NE POTREBUJEJO, ker jo dobimo na poti in na cilju (pecivo, čaj, jogurti, kruh, dunajski zrezek, pečen krompir)
  • - dobro voljo in nasmeh.

Planinski pozdrav in varen korak!

Metka Irgolič učiteljica športa, planinska vodnica PD Grmada