Spoštovani planinci in starši!

V soboto, 13. 10. 2018, odhajamo s planinskim krožkom z vlakom do Šentjurja, potem pa na Resevno, Svetino, Celjsko in Pečovniško kočo. Dobimo se ob 7.10 na železniški postaji. Otroci sami kupijo karto (vlak odpelje ob 7.25 – 1eur). Prihod na Pečovniško kočo je predviden ob 14.00, kjer bo kostanjev piknik in golaž.

 Prosim, če pridete ob 14.00 uri po otroke na Pečovniško kočo, avtomobile pustite na parkirišču pred Celjsko kočo ali pred gasilski dom v Zagradu ob 16.00. Prijavnico učenci vrnejo Metki Irgolič do petka, 12. 10. 2018.

S seboj naj imajo:

  • 3 eur za vlak in golaž (2 eur golaž za otroke)
  • hrano iz nahrbtnika (2 sendviča), 2 vodi ali ne gaziran sok,
  • primerno planinsko obutev in oblačila (pelerino, rezervno majico),
  • dnevnik mladega planinca in osnovne barvice,
  • majhno prvo pomoč ali nekaj obližev,
  • jabolko, sladki priboljšek,
  • vrečko za kostanj,
  • dobro voljo in nasmeh.

Planinski pozdrav in varen korak!   

 Metka Irgolič, učiteljica športa, planinska vodnica