Nobena stvar ne naredi človeka srečnejšega

kot njegovo lastno prepričanje,

da je naredil najboljše,

kar je mogel.

                           (M.Pupin)

 

Spoštovani.

Dobrodelni koncert Pesem je nit, ki povezuje ljudi je potrditev našega povezovanja in želja, po ustvarjanju boljšega. Koncert je ogrel srca vseh prisotnih. Da ne zapiramo src, da se ne predajamo temnim mislim, da znamo stopiti skupaj, povedo zbrana sredstva. S prodajo kart, s sredstvi donatorjev in prostovoljnimi prispevki smo zbrali 6.855 eurov.

Vsem vam, ki ste prišli in nam z vašim prispevkom pomagate pri urejanju zelene površine pri šoli, da bomo lahko hitreje omogočili otrokom igrivo in aktivno otroštvo ter uspešno učenje, se iskreno zahvaljujemo za vaš prispevek.

Hvala vsem učencem, ki so nastopali na koncertu, hvala učencem, ki so sodelovali pri pripravi in pospravljanju prostora.

Hvala vsem spoštovanim nastopajočim gostom, ki so s svojim nastopom prispevali k uresničitvi naših ciljev.

Hvala ekipi zaposlenih, ki so imeli še posebne zadolžitve glede priprave in izvedbe koncerta.

Hvala vsem vam, ki ste kakorkoli pomagali in prispevali, da je koncert uspel.

Ravnateljica Danica Šalej

Celje, 8. 6. 2018