dk18

Kot že veste, bomo v  nedeljo, 3. junija 2018, ob 17. uri izvedli dobrodelni koncert z naslovom Pesem je nit, ki povezuje ljudi. Vljudno vas vabim, da ste dobrodelni  in  se nam pridružite ter tako pomagate pri ureditvi nove zelene površine pri šoli.

Za vse učence je prisotnost na koncertu obvezna. Vsak učenec  pride v šolo z vsaj eno odraslo osebo, ki bo kupila vstopnico. Vstop v telovadnico na prireditev bo samo pri spodnjem vhodu v telovadnico (Cesta  v Laško) od 16. do 17. ure.  Učenci se v telovadnici zberejo ob  svojem razredniku in se posedejo na njim določeno mesto. Starši in ostali obiskovalci  pa sedejo na stole v telovadnici oziroma na tribuno. Šolskega prevoza in prehrane ta dan ne bo.

Če kdo želi, lahko prispeva v skrinjico ob vhodu še kakšen evro k ureditvi zelene površine pri šoli.

Vsi mi, predvsem pa naši nastopajoči učenci, bomo izredno veseli, če boste z nami v čim večjem številu.

Danica Šalej, ravnateljica

VEČ...

Nastopajoči:

Darja Gajšek – povezovalka programa

Klapa Skala

Amadeja Begović

Clemens – Klemen Mramor

Majda in Marijan Petan

Plesna skupina Charisma

Fantje z Jožefovega hriba

Moški pevski zbor Pod gradom

Otroci vrtca Anice Černejeve, enota Hribček

Cici zbor

Otroški pevski zbor

Vokalna skupina

Učenci OŠ Frana Kranjca Celje

  

CENA VSTOPNIC: 8 €

Prodaja vstopnic v tajništvu OŠ Frana Kranjca Celje ( 03 4285 610 ) od 7.30 do 15.00 in 1 uro pred koncertom. 

Sponzorja Sitotisk Mastnak in SAZAS