Spoštovani planinci in starši!

V soboto, 12. 05. 2018, odhajamo s planinskim krožkom na Potočko zijalko, 1700 m. To je kraška jama, kjer so odkrili kosti jamskega medveda, poleg tega tudi koščena in kamnita orodja in ostanke ognjišč. Dobimo se ob 8.00 na AP na Polulah, kjer se bomo z avtobusom zapeljali do vasice Sv. Duh pod Olševo, potem pa peš mahnili do kraške jame in nazaj (3 ure hoda).

Vrnemo se na AP na Polule okoli 18.00. Prispevek za avtobus (15 EUR, če bo prijavljenih 25 otrok) boste poravnali preko položnice pri malici. Prijavnico prinesite do četrtka, 10. 05. 2018 učiteljici Mateji Štor, 1.a ali Metki Irgolič.

S seboj imejte:

  • hrano iz nahrbtnika (2 sendviča), 2 vodi ali negaziran sok
  • primerno planinsko obutev in oblačila (pelerino, rezervno majico, kapo, rokavice),
  • dnevnik mladega planinca in osnovne barvice,
  • majhno prvo pomoč ali nekaj obližev,
  • jabolko, sladki priboljšek,
  • dobro voljo in nasmeh,
  • kakšen evro za spominek ali čaj.

Planinski pozdrav in varen korak!   

 Metka Irgolič, učiteljica športa, planinska vodnica