Za učence 6.-9. razreda

V četrtek, 19.4.2018, bodo učenci spoznavali različne srednješolske programe in poklice. Obiskali bodo srednje šole in podjetje Štore Steel, kjer jim bodo pripravili tudi zanimive delavnice in ogled proizvodnje.

Učenci 6., 7. in 9. razreda se zjutraj točno ob 7.50 zberejo na AP za Petrolom na Polulah. 6. in 7. razred gre z enim šolskim avtobusom do mesta, 9. razred pa s posebnim avtobusom do Štor. Malico vzamejo s seboj. Učenci 8. razreda se zberejo v matičnih učilnicah. Malicajo pred odhodom. Na ŠCC gredo peš. Tehniški dan traja 5 šolskih ur (do 12.20).

Razpored obiskov v SŠ in podjetju:

razred

SŠ oz. podjetje

op.

6.

SŠ za gostinstvo in turizem Celje, Kosovelova 2

nazaj v šolo peš

7.

Srednja zdravstvena šola Celje, Ipavčeva 10

nazaj v šolo peš

8.

Šolski center Celje, Pot na Lavo 22

nazaj v šolo peš

9.

Štore Steel, Štore

vrnitev s posebnim avtobusom;

strošek prevoza krije šolski sklad.

Kosilo: ob vrnitvi v šolo

VV za vozače s kombiji: od 12.25 do 14.20

Šolski prevozi domov: prva vožnja oz. kot običajno (kombiji: 14.30).

Popoldanske dejavnosti v šoli bodo kot običajno.

Dodatna navodila:

  • 6. razred: s seboj naj imajo predpasnike!
  • 6.,7., 9. razred: s seboj naj imajo manjši nahrbtnik za malico in morebitno gradivo.