Pri nas je bil danes, na predpraznični petek, po besedah učenk, učencev in zaposlenih šole »najlepši dan«. Presenečenje (za katerega so vedeli samo štirje zaposleni), ki je sledilo kratkemu kulturnemu programu ob 10. rojstnem dnevu naše nove šole, je bilo nepozabno. Prišla sta Rok in Anej, BQL.

 

Po prvih vzdihih presenečenja je sledilo negibno poslušanje pesmi. Nato spogledovanje: »A sta res onadva?«. Da, bila sta in naredila vzdušje, ki ga zagotovo naslednjih 10 let ne bomo pozabili. Plesalo, pelo in jokalo je mlado in staro. Vsi smo lahko dobili njun avtogram in se z njima fotografirali. Naša gosta sta si za prav vsakega vzela trenutek časa.

Hvala, ker smo lahko delček v mozaiku uspešne zgodbe naše šole – in to z BQL.

                                                                                                                               Kristina Radoš Janežič