Spoštovani starši!

Kot je razvidno iz dopisa SVIZ, reprezentativnega sindikata, je napovedano nadaljevanje splošne stavke v vzgoji in izobraževanju, ki je bila izglasovana v podporo prizadevanjem po ustreznejšem vrednotenju dela zaposlenih v vzgoji in izobraževanju.

Obveščam Vas, da je nadaljevanje stavke napovedano za

 sredo, 14. 3. 2018, kar pomeni, da ta dan tudi na naši šoli ne bomo izvajali vzgojno-izobraževalnega programa.

Zavedamo se, da vam to lahko povzroči nevšečnosti. Obveščamo Vas, da bomo poskrbeli za otroke v 1. triadi, ki bi se sicer znašli v tveganih razmerah z vidika varnosti. Prosimo Vas, da nam v naprej sporočite, ali vaš otrok res potrebuje varstvo, ker nimate druge možnosti in ga boste pripeljali ta dan v šolo.

Že vnaprej hvala za razumevanje.

Celje, 12. 3. 2018

Dopis Sindikata vzgoje in izobraževanja