Nov velik uspeh naše UleNaša odlična plavalca, Odlični tudi mlajši košarkarji, Tekmovanje Med 4 ognji , Odlične mlajše košarkarice, Področno tekmovanje v odbojki, Odbojka

--------------------------------

ULA OMERZU je na osnovnošolskem področnem tekmovanju v veleslalomu na Golteh, ki je potekalo 15. 2. 2018, prismučala 1. mesto.

received 2124526227563249

Nov velik uspeh naše Ule

Na mednarodni tekmi Little fox v Mariboru, je Ula Omerzu v izredno močni konkurenci 75 tekmovalk iz 8 držav, na ekstremno težki progi osvojila odlično 2. mesto. Rezultate in posnetke voženj si lahko ogledate na spletni strani Little fox.

lisička 1  lisička 2

------------------------------------

Naša odlična plavalca

Na zimskem združenem državnem prvenstvu Slovenije v plavanju za kadete, mladince in člane je v Ljubljani nastopilo 449 plavalcev iz 27 plavalnih klubov. Tekmovala sta tudi naša devetošolca, Iza in Jan Vodenik, ki sta odlično plavala in zastopala Plavalni klub Neptun Celje.

Oba, Iza in Jan, sta pripomogla k osvojitvi bronaste medalje v kadetski štafeti 4 x 50 metrov mešano.

Jan Vodenik je izdatno izboljšal svoje osebne rekorde in se med leto starejšimi kadeti uvrščal v popoldanska finala. Odlično plavanje je prikazal v disciplinah 200 metrov prosto, 50 metrov prosto, 50 metrov prsno in 50 metrov delfin. Najboljši je bil v disciplini 100 metrov prsno, kjer je osvojil 6. mesto. Bolezen mu je preprečila uvrstitev v finale v njegovi paradni disciplini 200 metrov prsno, kar pa se bo glede na njegovo izvrstno plavanje, zagotovo zgodilo na državnem prvenstvu v velikih bazenih v mesecu juliju.

Najbolj je navdušila Iza Vodenik z naslednjimi odličnimi rezultati:

ZLATA medalja kadetinje, 4 x 50 m prosto – v tej kategoriji so dekleta osvojila NOV DRŽAVNI REKORD!

ZLATA medalja kadetinje, štafeta 4 x 100 m prosto

SREBRNA medalja kadetinje štafeta 4 x 50 m mešano

Plavanje  plavanje 1

------------------------------------------------------

Odlični tudi mlajši košarkarji

V četrtek, 26. 1. 2018, je bilo na naši šoli finale področnega predtekmovanja v košarki za dečke letnik 2005 in mlajše. Naši dečki so zmagali obe tekmi, dosegli 1. mesto in se uvrstili na področno tekmovanje. Dečki so prvo tekmo zmagali proti II. OŠ po napetem zaključku in metu Mavriča za tri iz druge strani telovadnice tako, da so zmagali za dve točki. Drugo tekmo so igrali proti OŠ Dobrna, ki so jo tudi premagali po podaljških.

kosssm

Trener Marko Zorko, mentor Janez Goršič

-------------------------------

Tekmovanje Med 4 ognji

18.1. 2018 je potekalo finale občinskega tekmovanja v igri Med štirimi ognji za učence letnik 2008 in mlajše. Deklice so dosegle 2. mesto, dečki pa 4. mesto.

4 ognji 1  4 ognji 2

Mentorja: Metka Irgolič, Janez Goršič

-----------------------------------

Odlične mlajše košarkarice

V sredo, 24. 1. 2018, je bilo na IV. osnovni šoli predtekmovanje področnega prvenstva v košarki za mlajše deklice.

Dekleta naše šole so se prvič udeležile tovrstnega tekmovanja in so se odlično odrezale. Prvo tekmo so za eno točko izgubile proti II. osnovni šoli, drugo tekmo so zmagale proti IV. osnovni šoli in se uvrstile na področno tekmovanje.

košarka deklice

Vsem deklicam iskrene čestitke za požrtvovalno igro.

---------------------------

Področno tekmovanje v odbojki

V ponedeljek, 8. 1. 2018, so se naše odbojkarice udeležile področnega tekmovanja v odbojki za deklice letnik 2003 in mlajše v Šempetru.

Priigrale so si 3. mesto. Čestitamo!

20180108 140041

Pomerile so se proti OŠ Braslovče in OŠ Šempeter, ki pa sta se uvrstili na državno tekmovanje.

----------------------------

ODBOJKA

Naše odbojkarice letnik 2003 in mlajše so pred počitnicami osvojile 1. mesto na področnem predtekmovanju.

odbojka17