mepi logo1

V torek, 19. 12. 2017, po pouku, odhajamo MEPI udeleženci na kondicijski pohod na Celjsko kočo, 652m (3 ure hoje). Dobimo se ob 14.30 pred šolo, nazaj se vrnemo cca. ob 18.00. Preizkusili se bomo v poznavanju zemljevida in kompasa, ter pridobili na kondiciji. Prijavnico udeleženci vrnejo do torka pred odhodom. Pohod bo v vsakem vremenu, saj MEPI-jevec ne pozna slabega vremena, pozna samo slabo opremo.  S seboj potrebujete vsak svoj manjši nahrbtnik, ki si ga pripravite SAMI. V njem naj bodo nujne stvari za takšen pohod.

NAMIG:

      -      primerna planinska obutev in oblačila (če bo sneg, oblačila za sneg, gamaše, pelerina, rezervna majica, kapa, rokavice, dereze),

  • majhno prvo pomoč ali nekaj obližev,
  • malico in vodo,
  • čelna svetilka,
  • jabolko, sladki priboljšek,
  • dobro voljo in nasmeh,
  • kakšen euro za vsak slučaj.

MEPI-jevski pozdrav in varen korak! 

Mentorji:

Metka Irgolič

Barbara Petan

Cveto Prevodnik