V torek, 3. 10. 2017, bo tehniški dan – ARHITEKTURA.

Učenci od 1. do 9. razreda bodo v šoli ustvarjali na temo arhitekture v delavnicah pod mentorstvom arhitektov in učiteljev.Jutranji odhod avtobusov in kombijev z začetnih postaj je kot običajno. Jutranje varstvo, OPB 1-3 in kosilo bo (ne pozabite na odjavo, če ne boste kosili). OPB 4,5 in VV bodo do odhoda šolskih prevozov.

Učenci naj imajo s seboj pripomočke za delo ki so zapisani po razredih.

1. razred: škarje, svinčnik, lepilo
  2. razred: škatla od čevljev, lepilo, škarje
  3. razred: škatla od čevljev, lepilo, škarje, barvice, lepilni trak, vejice, časopisni papir
  4. razred:  kartonaste škatle, karton, škarje, lepilo, barvice, papir, časopis, svinčnik, ravnilo, beli listi
  5. razred: /
  6. razred: škatla za čevlje, škarje, lepilo, vejice; primerno oblečeni otroci, bo "umazana" delavnica
  7. razred: škarje, svinčnik
  8. razred: ravnilo, lepilo, svinčniki, škarje, vejice, barvice
  9. razred: škarje, papir, svinčnike ...

Edina vožnja šolskih avtobusov in kombijev ob 13.00. Po učence, ki boste ostali v OPB (1, 2, 3), pridejo starši. Vsi ostali po ŠD domov.

Dejavnosti po 5. uri odpadejo.

Tanja Remih, vodja tehniškega dne