Hladne jesenske sape ob škrabljanju dežnih kapelj ...  za nami pa tradicionalno sajenje dreves pod okriljem projekta ENO TREE PLANTING. 21. septembra smo posadili šmarno hrušico.

Prireditev je potekala zaradi razmočenega terena kar v šolski avli. Prisotni so bili predstavniki vseh oddelčnih skupnosti, prav vsi prvošolci in malčki iz vrtca Hribček, ki so nas razveselili s petjem in gibanjem. Program je popestrila dramatizacija o nečimernem drevesu in nas spomnila na pomembne življenjske vrednote. Ja, še sonce je pokukalo izza oblakov in pospremilo sajenje drevesa za šolo ob eko vrtičku.

Pridite na pomlad kaj naokoli. Ravnateljica je napovedala, da bo šmarna hrušica odeta v množico belih cvetov. Naj vam zaupam, da jih bo še posebej vesela gospa Barbara Petan, ki nas je nagovarjala za sajenje tega grma.

Mi vsi pa držimo pesti, da kmalu pride poletje, ko bo vsak šolar naše šole pojedel en sadež!

Mir je zelen!                                         

Mentorica Adrijana Mlinarič