V ponedeljek, 2. 10. 2017, bo športni dan – športne igre.

Učenci 1. in 2. razredov se boste igrali elementarne in štafetne igrice. Učenci od 3. do 6. razreda se boste pomerili v igri med dvema ognjema, starejše deklice v odbojki, dečki pa v nogometu. Oblečeni bodite v športna oblačila (trenirka, kratke hlače, majica), obuti pa v športne copate. V primeru dežja bo pouk. Športni dan je obvezen, ob nujni odsotnosti je potrebno opravičilo.

Zbor učencev bo ob 7.50 pred šolo. Odhod avtobusov in kombijev z začetnih postaj bo kot običajno. Jutranje varstvo, OPB 1-3 in kosilo bo (ne pozabite na odjavo, če ne boste kosili). OPB 4, 5 in VV bodo do odhoda šolskih prevozov.

Edina vožnja šolskih avtobusov in kombijev bo ob 13.00.

Po učence, ki boste ostali v OPB (1, 2, 3), pridejo starši. Vsi ostali po ŠD domov.

Dejavnosti po 5. uri odpadejo.

Janez Goršič, vodja športnega dne