publPUBLIKACIJA 2017/18 promPROMETNA VARNOST
UNESCO kulturni dan mk pzs mp cp 1Športni dan/ planinski pohod
PRIDOBITEV STATUSA UČENCA VABILO na roditeljski sestanek - Okrogla miza »Izbira poklica – izziv za prihodnost«.
Teden dejavnosti ob Tednu otroka Prvi roditeljski sestanek

VOZNI RED ŠOLSKIH AVTOBUSOv – OBVESTILO bus

 Na Popovičevi ulici v Celju na odseku trafo postaja - odcep za pokopališče še vedno potekajo obnovitvena dela. Na tej relaciji bo režim šolskih avtobusov do nadaljnjega spremenjen. Avtobus bo v času obnovitvenih del na relaciji Selce – Skalna klet – Polule lahko obračal na parkirišču pri pokopališču in tam tudi pobral učence. Enako velja za povratke. Zaradi zapore podvoza pri pošti in posledično obvoza preko Polul in Skalne kleti lahko nastanejo nekaj minutne zamude pri dovozih otrok v šolo. Vozni redi za ostale relacije ostanejo takšni kot preteklo šolsko leto.