Nadarjeni  in nagrajeni na obisku  GEN interaktivnega centra Svet energije in eksperimentalnice

V ponedeljek, 12. 6. 2017, so se nadarjeni učenci 8. in 9. razreda udeležili zaključne prireditve nagradnega natečaja »Mladi v svetu energije« za šolsko leto 2016/2017. Strokovna žirija v sestavi predstavnikov podjetja GEN energija je med 52 prijavami in 374 različnimi izdelki iz vse Slovenije izbrala štirinajst najboljših projektov v treh starostnih kategorijah. Med nagrajenci so bile tudi učenke naše šole: Lara Furman, Eva Pušnik in Katarina Viher. Ob podelitvi nagrad in priznanj so si učenci ogledali projekte, ki so nastajali na šolah na temo elektrike, nato pa je sledil voden ogled GEN interaktivnega centra Svet energije in eksperimentalnice. Kako so se imeli naši učenci pa si lahko pogledate na fotografijah.

gen

Kako so se imeli naši učenci pa si lahko pogledate na fotografijah.

 mentorica Tanja Remih