Zjutraj smo se zbrali na avtobusni postaji in se z avtobusom odpeljali na Planino pod Golico. Na avtobusu nas je zabaval radio - Happy Radio, ki sva ga vodila Urška in Grega. Ko smo se pripeljali na Planino pod Golico, smo pojedli sendviče, popili in se peš odpravili v hrib na dolgo pot. Na poti smo občudovali narcise, se z njimi fotografirali in vonjali njihov čudoviti vonj. Po dveh urah in pol smo končno prispeli na kočo na Golici. Tam smo spet malicali in si kupovali spominke, v dnevnik mladega planinca natisnili žige in se igrali. Čez nekaj časa smo se odpravili še na vrh Golice. Na vrhu je bil čudovit razgled na okoliške hribe in na Avstrijo.

       Čez nekaj časa smo se odpravili v dolino. Ko smo prišli do avtobusa, smo se hitro odpravili proti Celju. V avtobusu nas je zopet zabaval radio in imeli smo glasbene želje. Ob radiu je pot hitro minila, kmalu smo prišli na avtobusno postajo na Polulah, vzeli svoje stvari in se odpravili s starši domov.

Grega Štor, 7. a