V torek, 13.9., se je na naši šoli odvijal letošnji prvi športni dan. Učenci prvih in drugih razredov so se pomerili v štafetnih igrah v telovadnici, učenci tretjih, četrtih, petih in šestih razredov pa so se pomerili v igri med dvema ognjema. Med tretjimi in četrtimi razredi je prvo mesto zasedel 4. a. Drugo mesto je zasedel 4. b, tretje mesto 3. a in četrto mesto 3. b.

Med učenci petih in šestih razredov je prvo mesto slavil 6. a, drugo mesto 6. b,  manj uspešna pa je bila tekma za tretje uvrščene 5. a in četrto uvrščene 5. b.

V balonu na Skalni Kleti pa so se fantje iz tretje triade pomerili v nogometu. Prvo mesto so ponosno zasedli učenci 9. b, 7. a ima eno točko manj in je zasedel 2. mesto, tretje mesto brani 9. b, 8. b je osvojil četrto mesto, predzadnje, peto mesto so osvojili 8. a. Na šestem mestu pa je 7. b

 V telovadnici šole so se učenke tretje triade pomerile v odbojki. Žal zaenkrat še niso končale vseh tekem, zato še ni rezultatov.

 Sonja Drofenik in Luka Segečić