Z avtobusom smo šli na poligon. Vreme je bilo lepo in bilo je vroče. Vozili smo kolo, na poti do poligona po samo videli lamborginija. (Erion)

Najbolj všeč mi je bilo, da je bilo lepo vreme. Naredila sem okrog deset voženj. Pri vožnji nisem imela večjih težav, ker se veliko vozim s kolesom. Samo prvo vožnjo sem morala popraviti, ker učiteljica ni videla, da sem pogledala nazaj. (Ula)

Na poligonu sem se imela lepo. Naučila sem se veliko prometnih pravil. (Tjaša)

Na tehniškem dnevu sem uživala, saj sem vozila s kolesom po raznih progah. Toda najtežja mi je bila prva vožnja, saj sem res morala misliti, kaj delam. (Eva)

Na poligonu Ljubečna smo spoznali gospo Karmen, ki nam je bila res v pomoč pri zavijanju s stranske na glavno cesto. (Lana Lešek)

Po  poligonu sem se peljal sedemkrat. Najprej sem dvakrat odpeljal poskusno, potem pa je šlo zares. (Nace)

Na poligonu Ljubečna sem se imela lepo in veliko novega sem se naučila.(Lara)

Na pripravi za kolesarski izpit sem se imel super. Na začetku me je bilo malo strah, saj so okoli nas vozili tudi motorji, avtomobili in tovornjaki, kasneje pa sem strah premagal. (Gašper)

Všeč mi je bilo, da sta bila učitelj in učiteljica, ki smo jih spoznali na poligonu, zelo prijazna. (Tia V.)

Po končanem tehniškem dnevu smo kolesa odpeljali nazaj na šolo Ljubečna, slekli odsevne telovnike in se z avtobusom odpeljali nazaj v šolo. (Alja)

Vsak učenec se je moral po poligonu peljati najmanj štirikrat. (Lorena)

Jaz sem se vozil čisto malo, ker se še nisem znal voziti z eno roko. (Gal)

Mislim, da smo vsi uživali v tem tehniškem dnevu. (Mirzela)