Mestna občina Celje je s spremembo novega proračuna za leto 2016 spremenila sofinanciranje delavcev v kuhinji, zaradi česar so se spremenile cene kosil. Spremenjene cene šolskega kosila s 1. 4. 2016 znašajo:

  • 2,20 EUR za učence od 1. do 5. razreda na obrok
  • 2,46 EUR za učence od 6. do 9. razreda na obrok

Cenik so potrdili člani sveta zavoda na svoji seji 21. 4. 2016.

Obvestilo o spremembi bo objavljeno tudi skupaj s položnico v mesecu maju.

Hkrati pa vas obveščamo, da bo z novim šolskim letom možno poravnati obveznosti ne le s plačilom preko položnice, ampak tudi preko trajnega naloga, v pdf obliki na e naslov ali preko e-računa. V primeru, da želite spremembo že sedaj, pa lahko to sporočite na telefonsko številko 03 428 56 10 od 6.30 do 8.30 ure ali na elektronski naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Ravnateljica

Danica Šalej