V času do konca marca bodo učenci ustvarjali na to temo. Najboljši prispevki vseh sodelujočih šol bodo objavljeni v e-brošuri, ki bo izšla ob koncu projekta. Najbolj izvirni in ustvarjalni učenci pa bodo nagrajeni z nagradnim izletom v središče Slovenije.

Nekaj misli naših učencev:

Igra je bila odlična. Še posebej všeč mi je bil »internet«. Naučil sem se, da ni priporočljivo objavljati na facebooku svojega pravega imena in svoje fotografije, ker tako lahko pride do zlorabe identitete.

Sebastjan, 6. a

Predstava mi je bila zelo všeč. Bila je smešna, zanimiva in zelo veliko smo se naučili. Opozorili so nas, kako nevaren je lahko facebook.

Jan, 6. a

Všeč mi je bilo, da smo reševali križanko in pri tem tekmovali fantje proti dekletom. Dekleta smo zmagala.

Flora, 6. a

Kuža Pazi varuje nas,

ne zna pa pozdraviti vas.

Bodite pozorni na prijatelje svoje,

facebook vas očara po svoje.

Maša, 5. b

Zanimiva zgodba o tem, kako biti varen na internetu. Veliko sem se naučil.

Martin, 5. a

Kuža Pazi pravi: »Internet je rast, pa tudi past.« To je nasvet, ki prihaja od srca.

Nika , 5. a