Polulski Luka Dončič

• Objavljeno: 21 Februar 2018
  • Zadetkov: 70

Pogovarjali smo se z učencem 7.b razreda Matjažem Mavričem, našim odličnim košarkarjem, ki je kapetan mlajše košarkarske ekipe Osnovne Šole Frana Kranjca Celje, bolj znanim kot Polulski Luka Dončič.

mavric

Najprej smo mu čestitali za vse odlično odigrane tekme, za kar se nam je lepo zahvalil.

Vprašali smo ga:

Preberite več: Polulski Luka Dončič

ZIMSKA ŠOLA V NARAVI 7. razred

• Objavljeno: 21 Februar 2018
  • Zadetkov: 644
Fotogalerija1 - Fotogalerija2 - Fotogalerija3 - Fotogalerija4

4. dan zimske šole v naravi / Naša šola v naravi se počasi bliža h koncu. Predzadnji dan smo smučali na smučišču Poseka. Tudi tukaj je bilo smučanje zabavno, čeprav proga ni bila tako dobra kot na avstrijski Peci. Z učitelji smučanja smo se dobro ujeli, naše znanje pa smo nadgradili vsi. Po dopoldanskem smučanju smo popoldan imeli športne aktivnosti v telovadnici in v fitnesu. Ravenski fitnes je zelo moderen, skoraj podoben discu, tako da smo se res zabavali.

zsvn3 1

Po večerji pa smo imeli v hostlu ples. Kljub manjšim težavam z zvočniki smo se na koncu vseeno imeli zelo lepo in zabavno. Kot se za zabavo spodobi, smo ta večer šli spat nekoliko kasneje.

Preberite več: ZIMSKA ŠOLA V NARAVI 7. razred

Zimski športni dan za učence od 1. do 4. razreda

• Objavljeno: 06 Februar 2018
  • Zadetkov: 91

V petek, 9. 2. 2018, bo zimski športni dan za učence od 1. do 4. razreda. Avtobusi bodo vozili po običajnih voznih redih. Dobimo se ob 8.00 v svojih razredih, kjer se bomo pogovorili o pravilih na sankališču, pojedli malico in odšli na sneg. Oblečeni bodite v zimska oblačila in obuti v nepremočljive čevlje. S seboj imejte lopatko ali bob zaradi lažjega prevoza. Športni dan traja 5 šolskih ur.

Veliko užitkov na snegu, čuvajte nase in na druge!

Organizatorica ŠD: Metka Irgolič

Obvestilo - Delni kulturni dan / Prešernov dan

• Objavljeno: 05 Februar 2018
  • Zadetkov: 63

V sredo, 7. 2. 2018, bomo počastili slovenski kulturni praznik (Prešernov dan) s koncertom Malega godalnega orkestra Glasbene šole Celje z naslovom »Broadway na dlani« pod vodstvom Petre Arlati Kovačič, ki bo potekal v Celjskem domu. Prihod v šolo kot običajno. Peš se bomo odpravili do Celjskega doma, kjer bomo med 11. in 12. uro prisluhnili koncertu. V šolo se prav tako peš vrnemo okrog 12.45. Po prihodu sledi kosilo po urniku. OPB 1-3 bodo po urniku; po učence pridejo starši!

Za domov bo organiziran samo en šolski prevoz, ob 13.30. Popoldanske dejavnosti odpadejo.