ZANIMIVO UČENJE NARAVOSLOVJA IN TEHNIKE

• Objavljeno: 21 November 2018
  • Zadetkov: 18

V 4. razredu pouk naravoslovja in tehnike še zdaleč ni dolgočasen. Učenci v začetku šolskega leta spoznavajo delovanje človeškega telesa. Imajo možnost in priložnost, da večino vsebin o poznavanju samega sebe spoznavajo in doživljajo izkustveno preko opazovanja lastnega telesa, eksperimentiranja, preprostega raziskovanja ter ob zanimivem učbeniškem gradivu, interaktivnih videoposnetkih in animacijah, ki predstavljajo delovanje posameznih organskih sistemov.

Preberite več: ZANIMIVO UČENJE NARAVOSLOVJA IN TEHNIKE

OBVESTILO O KD za učence 1.-5. razreda

• Objavljeno: 15 November 2018
  • Zadetkov: 130

V četrtek, 22. 11. 2018, bomo imeli kulturni dan – ogled lutkovne predstave PLATNOMER v Lutkovnem gledališču Maribor. Prihod v šolo bo s prvo vožnjo šolskega avtobusa.

Ob 7.40 se odpeljemo v Maribor. Predstava in kulturno-vzgojni program se pričneta ob 9. uri. V Celje se vrnemo ob 13. uri. Vsi OPB bodo, kosilo pa bodo učenci imeli po spodnjem urniku.

Preberite več: OBVESTILO O KD za učence 1.-5. razreda

PREDAVANJE ZA STARŠE - Varna in odgovorna uporaba spleta

• Objavljeno: 14 November 2018
  • Zadetkov: 156

Spoštovani starši.

Kot vsa leta poprej, smo tudi letos pripravili novembrsko predavanje za starše, ki vam ponuja pomoč pri vzgoji otrok. Glede na pogosto problematiko smo medse povabili strokovnjaka g. Tilna Dominka iz izobraževalnega centra Varni internet. 90 minutno izobraževanje na temo Varna in odgovorna uporaba spleta bo v ponedeljek, 19. novembra 2018, ob 16.30 uri, v telovadnici šole.

Pričakujemo vas.

Danica Šalej,

ravnateljica

T-ball

• Objavljeno: 12 November 2018
  • Zadetkov: 67
20181108 080601

V četrtek, 8. 11. 2018, je na OŠ Polzela potekalo tekmovanje v T-ballu. Učenci so se na tekmovanju odlično borili in dosegli 2. mesto. Našo šolo so zastopali naslednji petošolci: Laura Kozovinc, Ana Safran, Teja Barač, Maša Kek, Tia B. Hohkraut, Val Petkovič, Nejc Aleš, Aljaž Jug, Timon Stojnšek, Tilen Senica, Urh Tisovec, Ian Pinter in Filip Šporin.

Preberite več: T-ball