PLAVALNA ŠOLA V NARAVI – BAŠKA, 10. - 14. 9. 2018

PLAVALNA ŠOLA V NARAVI – BAŠKA, 10. - 14. 9. 2018

beach baska 5

S O G L A S J E za udeleži šole v naravi v Baški.pdf

Poletno šolo v naravi, ki bo trajala 5 dni, bomo izvedli v Baški na otoku Krku. Šola v naravi bo potekala od ponedeljka, 10. 9. do petka, 14. 9. 2018.

Odhod v Baško bo v ponedeljek, 10. 9. 2018 ob 7.00 uri z avtobusnega postajališča za bencinskim servisom na Polulah. Šola v naravi se bo zaključila v petek, 14. 9. 2018 s kosilom, povratek v Celje pa bo predvidoma med 18.30 in 19.00.

Starši boste o prihodu otrok v Baško obveščeni preko radia Celje, dnevne informacije pa boste lahko dobili na blogu: http://celjskidom.wordpress.com ali na facebooku (celjski dom baška).

Učenci nimajo s seboj mobilnih telefonov. Če je NUJNO, lahko svojega otroka pokličete na stacionarni telefon v domu na telefonsko številko 00385 51 856 933 in sicer med 13. in 14. uro.

Cena šole v naravi znaša 116,28 evrov. Znesek boste poravnali preko položnice v treh obrokih. Otroci naj imajo s seboj največ 200 kun, ki jih bodo potrebovali za ogled akvarija, nakup spominkov, sladoled.

Poudarek plavalne šole v naravi je na plavanju. Ure plavanja bodo razporejene v dopoldanskem in popoldanskem času. Ob zaključku šole v naravi učenci opravijo preizkus plavanja in se potegujejo za priznanje Morski konjiček in Delfinček.

Organizirane bodo ure pouka in delo v različnih delavnicah, spoznavali pa bomo tudi mesto in okolico. V času šole v naravi so predvideni naravoslovni, športni in tehniški dan ter izlet z ladjo.

Učenci imajo v času šole v naravi polni penzion (zajtrk, malica, kosilo in večerja). Naš prvi obrok v Baški bo kosilo, zato mora vsak otrok imeti za na pot svojo malico. Predvidena sta dva postanka, saj na avtobusu ne smemo uživati nobene hrane. Pri pripravi malice se izogibajte sladkim napitkom, sladkarijam in slanim prigrizkom.

Otrokom s seboj ne dajajte nobenih zdravil oziroma se o tem pogovorite z razredničarko.

Če so pri vašem otroku kakršne koli posebnosti glede prehrane, ki bi jih morali sporočiti v Baško že pred odhodom, vas prosimo, da to sporočite razredničarki.

Prosimo, da v šolo v naravi ne pošiljate bolnih otrok.

OBVEZNA OPREMA OTROKA ZA ŠOLO V NARAVI

1. razred, BAŠKA (4. 9. - 8. 9. 2017)
  • osebni dokument (izkaznica ali potni list)
  • kartica zdravstvenega zavarovanja
  • evropska kartica zdravstvenega zavarovanja

VSI TRIJE DOKUMENTI NAJ BODO V KUVERTI. Na njej naj bosta napisana ime in priimek učenca. Kuverto predate razredničarki ob odhodu.

• zaščitna krema, labelo za ustnice
  • pokrivalo (kapa ali klobuk)
  • pribor za osebno higieno
  • kopalke 2X
  • brisače
  • pižama
  • več majic s kratkimi rokavi
  • kratke hlače
  • trenirka
  • spodnje perilo
  • športni copati
  • sobni copati ali natikači
  • manjši nahrbtnik
  • peresnica (pisala, barvice, lepilo, škarje)
  • velik črtan zvezek (za GOS)
  • čutara ali plastenka
  • priljubljene družabne igre
  • knjiga
  • malica za na pot (voda, ena štručka, jabolko)
  • 200 kun za vstopnine, spominke in sladoled

ODHOD iz AP na Polulah: ponedeljek, 10. 9. 2018 ob 7.00

PRIHOD na AP na Polule: petek, 14. 9. 2018 od 18.30 do 19.00

ZA MOREBITNE NEJASNOSTI IN VPRAŠANJA SMO NA VOLJO V ŠOLI DO KONCA JUNIJA ALI PRVI TEDEN V SEPTEMBRU!

Razredničarki: Nevenka Brežnik – 5.a in Sergeja Lončar – 5.b

Vodja šole v naravi: Metka Irgolič – učiteljica športa

Tim učiteljic

Nevenka Brežnik, Sergeja Lončar, Metka Irgolič

Vpogledi v NPZ 6

• Kategorija: Aktualno
  • Objavljeno: 28 Maj 2018
  • Zadetkov: 155

Obvestilo o vpogledih v NPZ 6.razred 2018/19

Od torka, 5.6., do četrtka, 7.6.2018, bodo možni vpogledi v ovrednotene preizkuse in dosežke NPZ. Učenci (skupaj s starši) lahko do njih dostopate preko računalnika s šifro, ki ste jo prejeli prvi dan NPZ (listek z nalepljeno šifro). V šoli boste učenci opravili vpoglede z učitelji večinoma pri rednih urah pouka.

Preberite več: Vpogledi v NPZ 6