Obvestilo za Šolo v naravi / Dom CSOD Gorenje

Z učenci 7. razredov odhajamo v zimsko šolo v naravi, v dom CSOD Gorenje, smucali bomo na Rogli.  Odhod bo 17. 12. 2018 ob 8.20 izpred avtobusne postaje na Polulah. Prihod nazaj bo 21.12. 2018 ob cca. 15.00 na avtobusni postaji Polule. Učenci bodo prvi dan imeli šolsko malico. S seboj potrebujejo opremo po priloženem seznamu.

Lepo vas pozdravljajo učitelji spremljevalci:
Veronika Jelen Polak, Metka Irgolič, Cveto Prevodnik

Zadnji prednovoletni delovni dan, petek, 21. 12. 2018

Zadnji prednovoletni delovni dan, petek, 21. 12. 2018, bo organiziran malo drugače:

• Šolski prevozi v šolo, JV in JVV bodo kot običajno;
  • preduro in prvi dve uri bodo imeli vsi razredi pouk po urniku;
  • 3. uro (ob 10.15) bo proslava ob Dnevu samostojnosti in enotnosti v telovadnici;
  • 4. uro bo praznovanje v razredih;
  • zaključek obveznosti za učence bo ob 11.50;
  • OPB 4 in 5 ter VV bodo od začetka 5. ure (11.55) do odhoda šolskih prevozov (12.20), potem vsi učenci domov; posamezni učenci 4. in 5. razreda, ki čakajo starše, se pridružijo OPB2;
  • OPB 1-3 bodo do konca po urniku. Po otroke pridete starši.

SKUPNE GOVORILNE URE

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bodo skupne govorilne ure tudi v ponedeljek, 17. 12. 2018, od 16.30 do 18.00.

Vabljeni.

VABILO NA NOVOLETNI BAZAR

ddddddddd

Spoštovani starši.

Prijetna beseda, iskren nasmeh in lepa dejanja polepšajo vsakdan drugim ljudem.

Nasmeh na obraz in veselje med nas bodo z besedo, pesmijo, plesom in igro pričarali naši učenci in nas tako popeljali v čarobnost decembrskih dni.

Praznična prireditev bo v ponedeljek, 10. decembra 2018, ob 15.30 uri v telovadnici šole.

Vljudno vas vabimo, da se nam pridružite na naši skupni prireditvi. Po njej pa vas vabimo še v novoletni bazar. Na stojnicah vas bodo pričakali izdelki naših učencev, ki jih boste lahko odnesli v zameno za prostovoljni prispevek v šolski sklad. Prispevke boste darovali v škatlico, ki bo na mizi pri izdelkih za vsak razred posebej.

Prijazno vabljeni!

Ta dan bomo tudi pouk organizirali v popoldanskem času.. Podrobne informacije so objavljene na šolski spletni strani.

Danica Šalej, ravnateljica

OBVESTILO - PLANINSKI POHOD / BARBARIN POHOD

PREDAVANJE ZA STARŠE - Varna in odgovorna uporaba spleta

Spoštovani starši.

Kot vsa leta poprej, smo tudi letos pripravili novembrsko predavanje za starše, ki vam ponuja pomoč pri vzgoji otrok. Glede na pogosto problematiko smo medse povabili strokovnjaka g. Tilna Dominka iz izobraževalnega centra Varni internet. 90 minutno izobraževanje na temo Varna in odgovorna uporaba spleta bo v ponedeljek, 19. novembra 2018, ob 16.30 uri, v telovadnici šole.

Pričakujemo vas.

Danica Šalej,

ravnateljica

OBVESTILO O KD za učence 1.-5. razreda

V četrtek, 22. 11. 2018, bomo imeli kulturni dan – ogled lutkovne predstave PLATNOMER v Lutkovnem gledališču Maribor. Prihod v šolo bo s prvo vožnjo šolskega avtobusa.

MEPI kondicijski pohod

mepi logo1

OBVESTILO - PLANINSKI POHOD na Viševnik (2050m)

Obvestilo o tehniškem dnevu za 6.in 9.razred

----------------------------------

CELODNEVNA ZBIRALNA AKCIJA STAREGA PAPIRJA

-----------------------------------

OBVESTILO - PLANINSKI POHOD na Resevno, Svetino, Celjsko in Pečovniško kočo

OBVESTILO - UNESCO kulturni dan

Od 22. 9. do 6. 10. 2018 po vsej Sloveniji potekajo različne prireditve in dejavnosti v okviru tedna kulturne dediščine. Tudi naša šola se je vključila v dogajanje s svojim projektom UNESCO dan.

V sredo, 3. 10. 2018, bomo tako izvedli UNESCO kulturni dan z naslovom MOJE MESTO SKRIVNOSTI ŠEPETA. Učitelji in zunanji sodelavci bomo pripravili učne delavnice, v katerih bodo učenci aktivno sodelovali ter spoznavali kulturno dediščino našega mesta, ki je izredno bogata.

OBVESTILO ZA ŠPORTNI DAN

V soboto, 29. 9. 2018, imamo delovno soboto in bomo imeli športni dan – planinski pohod. Učenci 1. in 2. razredov boste šli po Pelikanovi poti na Stari grad, učenci 3. in 4. razredov na Pečovniško kočo, učenci 5. in 6. razredov po klasični poti na Celjsko kočo, učenci od 7. do 9. razreda pa na Brnico.

Začetek šolskega leta 2018/2019

Dragi učenci, spoštovani starši.

Brezskrbni počitniški dnevi se počasi, a nezadržno iztekajo. Šola bo svoja vrata za vas, učence, odprla v ponedeljek, 3. septembra 2018.

Prvošolci pridejo v telovadnico šole skupaj s starši ob 16. uri.

Za učence od 2. – 9. razreda se pouk prične ob 8. uri. Učenci se v šolo pripeljejo s šolskimi avtobusi in kombiji po lanskem voznem redu. V šoli bodo od 8. ure do 11.30. V tem času bodo z razredniki, ki jih bodo seznanili z novostmi in organizacijo novega šolskega leta.

Učenci s sabo prinesejo copate, mapo, peresnico, učenci od 2. do 4. razreda pa še vse šolske potrebščine.

Domov odidejo ta dan z edinim šolskim prevozom ob 11.45.

Za malico bo poskrbljeno, kosila in drugih obrokov pa ta dan še ne bo. Prav tako prvi dan še ne bo jutranjega varstva in podaljšanega bivanja.

V torek pričnemo z vsemi šolskimi dejavnostmi po urnikih, s katerimi bodo učenci seznanjeni v ponedeljek. S tem dnem stopi v veljavo tudi nov vozni red, ki nam ga je danes, 29. 8. 2018, poslal prevoznik NOMAGO d.o.o. in ga objavljamo v prilogi.

Želim vam prijetne zadnje počitniške dni in uspešen začetek novega šolskega leta.

Danica Šalej, ravnateljica

------------------------------------------